Představte si, že bydlíte v Ostravě, jste mezi místníma relativně známý geocacher, který zakládá nápadité kešky, ale kvůli své povaze máte nejen spoustu přátel ale i spoustu vyložených nepřátel (tentokrát zatím bez odkazu na profil), kterým vadí, že jim veřejně říkáte, co si o nich, jejich povahách a praktikách myslíte, kterým trapně vadí to, že máte víc bodů a víc FTFek. Ale nejen to, máte koule i na to, abyste o těchto lidech udělali zajímavé kešky (1,2), které poloanonymně zobrazují, co vás tolik štve. To už tito lidé opravdu nemusí unést. Jenže zatímco člověk s jistou invencí by se vás pokoušel trumfnout, tak se začne dít něco úplně jiného:
Máte 16 založených kešek a ty se začnou podezřele často ztrácet. Očekáváte, že je to jen zamudleností okolí a postupně obnovujete. Kešky se ale ztrácí dál, tak je radši necháte měsíc disablované a čekáte jestli to jsou opravdu jen mudlové nebo se potvrdí vaše podezření.
Po měsíci obnovíte všechny ztracené krabičky a během jednoho dne všechny enablujete k dalšímu použití. Jaké je ale překvapení, že se během následujících 24 hodin ztratí sedm (!) z vašich nově obnovených krabiček.
Tohle už nevypadá na mudly, že ne ? Dokonce to nevypadá ani na partičku nějakých pubertálních dětí, kteří sem tam šlohnou krabku a nechají tam místo ní vtipnou vizitku. Vypadá to spíš na někoho, kdo má všechny vaše kešky na watchlistu a má dostatečné hmotné prostředky a velkou pifku, aby se vám pomstil.
Jaké je překvapení, když už proti podobným nízkopudovým jedincům, či dokonce celým Zpožděným spolkům bojovat nechcete, protože vás to nebaví a jejich praktiky jsou pod vaši úroveň. No a tím pádem svoje kešky archivujete a my ostatní můžem být jenom sklamaní, že kvůli bandě pitomců, kteří mají dostatečný věk na to, aby se dokázali přenést přes to, že je někdo nemá rád, přijdeme o parádní kešky :@
Co vy na to ? Znáte tento smutný případ ? Antigeocaching teamy z toho jednou vyrostou, ale tihle lidi očividně ne.