A máme tu další jubilanty! Druhá stovka, to už není jen tak omylem a náhodou… Takže moc gratuluju a přeju hodně energie a elánu do dalších stovek.
Také přeji vše nej a také pevnou ruku bystrou mysl
Skvela prace !! Moc gratuluji a at se porad dari !!! [Y]
Gratuluji lezče. A těšíme se na další překvápka…
Myslím, že 200 je vůbec ten nejlepší výsledek, kterého lze dosáhnout … teda možná až na 300 [:D]
Pekne cisielko, nech Ti to rastie aj dalej [<:o)]
Gratuluji - at te to i nadela bavi aspon tak jako doted
Díky všem za gratulaci. Již mám nasazeno na další stovku. [B]
Láďa
Díky všem za gratulaci. Již mám nasazeno na další stovku. [B]
Láďa