tak vcera nam lada fouknul ftfko, ke kteremu jsme pomalu mirili a zaroven se vyhoupl na pullitrovou hranici. [:)] gratulujeme a at se dari i do druheho petikila.
Hold kdo umí ten umí. Gratuluju. Standa
[quote]
Dáin & Olík: tak vcera nam lada fouknul ftfko, ke kteremu jsme pomalu mirili a zaroven se vyhoupl na pullitrovou hranici. [:)] gratulujeme a at se dari i do druheho petikila.
[/quote]
Díky za gratulaci. Škoda že jsem vás tam nepotkal. Na tu keš "noc / night" kam jste jeli pak bych se nechal snadno ukecat :-)
Láďa
Láďo, zpod Ještědu Ti posílám velikou gratulaci k dosaženému pětikilečku a přeji Ti hodně geoštěstí a radosti z dalších objevů.[^][G][:D] Oli
Kdybys nebyl tak rychlej, mohli jsme Ti gratulovat u kostelíka osobně. Ale takhle zbývá jen elektronická cesta [:P] Asi Ti půjdeme zanedlouho zkontrolovat Skalku. Vybavení už máme, teď jen se ho naučit správně používat [:S]
Láďo, nějak nabíráš na obrátkách. Moc gratuluju a v pátek Tě čekáme i s lanama!
Sice trosku poze, ale preci....no co dodat krome gratulace ? Jsi fakt dobrej a jedes jako dabel.
Jirka
Ja vim ze uz jsi uplne na jinem cisle ale presto opozdene gratuluji !!!
No v pátek jsem to mezi těmi ukrutnými výpočty nějak nestihl, takže aspoň elektronická gratulace a přání hodně pohody do dalších kousků..