Vancosi 5OO

tak vcera nam lada fouknul ftfko, ke kteremu jsme pomalu mirili a zaroven se vyhoupl na pullitrovou hranici. [:)] gratulujeme a at se dari i do druheho petikila.

Hold kdo umí ten umí. Gratuluju. Standa

[quote] Dáin & Olík: tak vcera nam lada fouknul ftfko, ke kteremu jsme pomalu mirili a zaroven se vyhoupl na pullitrovou hranici. [:)] gratulujeme a at se dari i do druheho petikila.
[/quote]

Díky za gratulaci. Škoda že jsem vás tam nepotkal. Na tu keš "noc / night" kam jste jeli pak bych se nechal snadno ukecat :-)

Láďa

Láďo, zpod Ještědu Ti posílám velikou gratulaci k dosaženému pětikilečku a přeji Ti hodně geoštěstí a radosti z dalších objevů.[^][G][:D] Oli

 

Kdybys nebyl tak rychlej, mohli jsme Ti gratulovat u kostelíka osobně. Ale takhle zbývá jen elektronická cesta [:P] Asi Ti půjdeme zanedlouho zkontrolovat Skalku. Vybavení už máme, teď jen se ho naučit správně používat [:S]

Láďo, nějak nabíráš na obrátkách. Moc gratuluju a v pátek Tě čekáme i s lanama!

Sice trosku poze, ale preci....no co dodat krome gratulace ? Jsi fakt dobrej a jedes jako dabel.

Jirka

Ja vim ze uz jsi uplne na jinem cisle ale presto opozdene gratuluji !!!

No v pátek jsem to mezi těmi ukrutnými výpočty nějak nestihl, takže aspoň elektronická gratulace a přání hodně pohody do dalších kousků..