Vancosi pokoril #1000

Gratulujeme tymu Vancosi, kteri nasli o vikendu v plne sestave svou tisici krabku pri Velke husi ceste :slight_smile:
At ti to slape i dal :wink:

Skvela prace a nadherna hranice jejiz prekroceni je jak projit hvezdnou branou. Moc gratuluji k tomuto uspechu a at to porad dobre slape.

Velika gratulace chlape jeden. Nedavno jsem videl pekne horske kolo u nejmenovane kacerky a pry si ji ho doporucil Ty. Kolik vlastne tech konicku mas ?

At Ti ty kesule naskakuji stale rychlym tempem.

Jirka

Také my zpod Ještědu se přidáváme ke gratulantům a přejeme hooodně štěstí a potěšení na dalších lovech (samozřejmě beze zbraní)! :D:D:D

Blahopřeju k přechodu z třímístného skóre na čtyřmístné a přeju hodně štěstí při lovu krabiček a zdolávání dalších milníků.

Filip

Velka gratulace k velkemu milniku, koukam, ze sis jako jubilejni vybral opravdu dustojnou kesu :D. At ti to dal takhle slape!