"Velký" geomeeting v roce 2oo5

Ačkoliv nám tady jako houby po dešti vznikají nejrůznější restaurační cache, přesto má opravdový a velký geomeeting své nenahraditelné kouzlo. Proto se ptám: Plánuje někdo v roce 2oo5 uspořádání vícedenního geomeetingu?

Nevím jak ostatní, ale já už mám diář na tento rok docela obsazený a docela rád bych si alespoň předběžně pro tuto akci udělal místo :wink:

podla posledneho dohovoru na tomto fore sme sa zhodli, ze najblizsi jarny celorepublikovy geomeeting bude organizovat Pitr v Juznych Cechach, takze ak ma Pitr o to stale zaujem, tak by mohol rozvinut diskusiu o predbeznom termine.

hlavne aby zase nesnezilo…:slight_smile:

a mezinarodni geoevent CZ/SK/AT by pak byl nekdy o prazdninach?

ja myslim, ze by sa to dalo spojit s tym jarnym do jednej akcie…

cz/at/SK v jiznich cechach, to je preklep ne? :-)))

nie je to preklep, SK mozeme byt ja a Drevokocur :slight_smile:

Ja myslel ten napad s Palavou ci Malymi Karpaty nakousnuty tady.

Na Pálavě a v okolí mnoho keší, alespoň ne těch, co bych už alespoň jednou neviděl není;-)

Myslím, že Jižní Čechy by mohly být zajímavé pro kombinaci ČSSR/Rakousko/NDR (i když je to možná už trochu o Západních Čechách). Někde u Českých Budějovic by to bylo fajn, máme tam přízeň a myslím, že právě tato lokalita tady zazněla :wink:

ja viem, ze islo o ten napad, ale hodil som to vtedy na slovenske forum a nikto sa k tomu neozval, tak to zatial pustam k vode, pripadne to mozeme urobit na podzim…

Tak tak, mne je tahle varianta (plati-li Pitrem proponovane misto) porad sympaticka.

Ahoj vsem,


vloni jsem predbezne projednaval moznost konani geomeetingu na <ahref=“http://samota.unas.cz”>Statku Vystice a nabidka stale plati. Takova akce by si zaslouzila rezervaci “celeho objektu”, ta by byla mozna v nasledujicich dvou terminech:


1.termin 6.-8.5.2005


2.termin 17.-19.6.2005


Kapacita objektu je 52 osob, pri ucastni vice nez 35-ti noclezniku by vychazela cena na luzko/noc 160 Kc.


Co vy na to ?


Pitr

Proc ne!? :slight_smile:

květen by byl super termín, v červnu budu bohužel za Velkou louží…

Michal

Vyhovuje vice prvni termin (snezit jiste uz nebude :-)), kdyz bude vetsina pro druhy, toz se budeme muset prizpusobit. Slo by zverejnit souradnice, nebo upresnit misto ? Prazdninovy event osobne myslim ze “prevalcuji” dovolene a podle mne nevhodne obdobi…Zd.

V červnu bude zajisté tepleji (při vzpomínce na Řásnou mi naskakuje husákova kůže, a to jsem tam nespal…) Spinkání v kanafásku by to ale jistě vynahradilo. Kloním se spíše k červnu, ale v zásadě nejsem ani proti květenci;-)

Souradnice odhadem +-200m jsou: N49 07.450 E014 23.250

Blizsi info zde: http://samota.unas.cz/

P.S. Pokud na mapy.centrum.cz zadáte "Výštice" - šipka Vám ukáže, přesně co hledáte :-)

Bohuzial, termin 6.-8. 5. mi vyyyyrazne nevyhovuje, mam vtedy jednu akciu, ktoru organizujem a na ktorej musim byt, neda sa nahodou najst nejaky termin blizsie ku koncu kvetna? Bude aj teplejsie :slight_smile:

Pro mne by byl zatím schudny jak kvetnovy, tak cervnovy termin. Spise bych malicko preferoval ten cerven. Ale co - na ctyri mesice dopredu nezi kapkami deste stejne neproklickujeme. :slight_smile:

Bohuzel ne. V teto chvili jsou jiz ostatni kvetnove (i cervnove) terminy rezervovany, zpravidla na tydenni akce. Pokud by se tedy mel jarni geomeeting konat ve Výštici, bude nutne vybrat nektery z vyse uvedenych terminu.