To, co uz se na Pardubicku a okoli proslychalo minimalne od vcerejska :D, se stalo skutecnosti i na serveru gc.com - Luka$ zalogoval to, co tajil a tudiz vyuzivam teto prilezitosti k oficialni gratulaci:
Luka$i, at Ti dal 4x4 slape podle Tvych predstav, at silnice (hlavne ty zpevnene) vedou presne po trase naplanovanych kesi a hlavne, at Te to dal bavi! A ano - vim, ze dokazes chodit i pesky a na kole!!
Sledovat stav cachi tohoto tajnustkare nebylo nic jednoduche, nebot nektere cache loguje se skutecne velkym casovym posunem. Navic ohledne tohoto stavu velmi mlzi. Nyni to jiz prasklo a je to konecne venku.
Tak at ti to slape i nadale tak jak ma a at te to do litru neprestane bavit.
Lukáši, tak moc gratulujeme k parádnímu číslu a doufám na viděnou na VGP.
To zklamání na PPM 14 bylo trochu znát Ale to byla výjimka Ať se daří i nadále!