Pri skumani novych cache som si vsimol, ze Hostivarska Veverka dosiahla 200vku, gratulujem ![]()
Hezke cisilko, gratuluju.
To je mi ale pěkné, děkuji :o)
I ja gratuluji Veverce z Hostivar!
<zzzzzz
Ahoj veverko!
Koukáme, že se tento týden s dvoustovkáři roztrhl pytel. Moooc Ti gratulujeme a přejeme Ti krásný a úspěšný přístí geo-rok.
Sakra, ta se nám holka rozjela! A navíc má pěkného geopejska…
Gratulujeme!
M + 3
No, tak ted kdyz uz konecne vim, kdo je veverka, tak musim gratulovat dvakrat. Nejen ke geouspechum, ale i k faktu, ze na Holesovickem geopadani dokazala, ze si svuj nick opravdu zaslouzi :o)))
Jen tak dal!
A ještě navíc je to sympatická veverka. Tak po včerejším hromadném přípitku i papírově, totiž monitorově: Gratuluju.