Veverka

Pri skumani novych cache som si vsimol, ze Hostivarska Veverka dosiahla 200vku, gratulujem :slight_smile:

Hezke cisilko, gratuluju.

To je mi ale pěkné, děkuji :o)

I ja gratuluji Veverce z Hostivar!

<zzzzzz

Ahoj veverko!
Koukáme, že se tento týden s dvoustovkáři roztrhl pytel. Moooc Ti gratulujeme a přejeme Ti krásný a úspěšný přístí geo-rok.

Sakra, ta se nám holka rozjela! A navíc má pěkného geopejska… :slight_smile: Gratulujeme!

M + 3

No, tak ted kdyz uz konecne vim, kdo je veverka, tak musim gratulovat dvakrat. Nejen ke geouspechum, ale i k faktu, ze na Holesovickem geopadani dokazala, ze si svuj nick opravdu zaslouzi :o)))

Jen tak dal!

A ještě navíc je to sympatická veverka. Tak po včerejším hromadném přípitku i papírově, totiž monitorově: Gratuluju.