Během sobotního bombardování Drážďan oslavilo kulatou stovku hned pět členů brněnské geomafie. Gratuluji:
- Miták: 1 100 kousků
- Dark.metalswamp: 900 kousků
- Abakus: 800 kousků
- WAV: 800 kousků
- G'Quan: 400 kousků
Během sobotního bombardování Drážďan oslavilo kulatou stovku hned pět členů brněnské geomafie. Gratuluji:
No tak tomu říkám parádička...
Gratulace ze Severní Karolíny, chlapci :)
Gratulujeme všem [D]! Ať se daří!
To je 4000 kousků, taky gratulujeme [^]
No bezva. To se to kulati. Moc gratuluji!
Pánové, vám to teda jde. Gratulujeme.
P.S. Ještě že je to dohromady, to by snad jeden ani nic jiného nestíhal.
Fíííííííííha. To to fičí. No jo - doba žní. Moc gratulujeme!
Velka gratulace, uf, teda frcite [:D]
Vy bando jedna, jeste vam nekdy poradim, kam jet[;)]. Posilame gratulace z Polabi a doufame, ze se za mesic nekde u vas potkame. Tak at se dari.
To Hillary:
Tip to byl skutečně výborný. Advent v létě[;)] ... Ještě jednou díky. Ale těch 20km chůze po Dresden-u jsem cejtil ještě dva dny
Hmmm [:@] takze gratulace vsem at se dari, parada.... [Y][:)]
P.s.: Vyhodte gratulace nebo tu mame mitaka a spol za chvilku zase. [H]
Parada chlapci gratuluji k dosazenym metam. A zadny flakani jedu jedu at na dalsim pivu je co zapijet.
Blahopřejeme Brněnské Geomafii. Jen poctivě trénujte, ať je na příštím GeoChecku zlatá !
Gratulace všem, vidím, že nejen přírody se zbláznila...[;)] Tak ať vám to kluci jde pořád stejným tempem!
P.S. Sem nevěděl, že se WAV odstěhoval do Brna...[:O] Dyť mu ráno auto stálo před barákem!
Museli jsme ho chudáka adoptovat, už mu ta Severní Morava byla malá [;)]
No tak teda gratuluji noooo…Někomu se holt kulatí počet nalezených keší a někomu zase břicho [:'(] MĚ!!! HimlHergott!!! Musim víc chodit po keškách no…
Tajuplnost a nedostižnost Brněnské Geo-mafie spočívá právě v tom, že 3 z pěti jmenovaných mají trvalé bydliště zcela mimo Brno [mo]
Jestli to nebude tím, že mu tady nějak unikají FTF-ka [:D] !!! Tak jo bando brněnskohranická, ať Vám to dál šlape …