Vezmeme to dohromady: Abakus, Miták, Dark.metalswamp, WAV, G'Quan

Během sobotního bombardování Drážďan oslavilo kulatou stovku hned pět členů brněnské geomafie. Gratuluji:

  • Miták: 1 100 kousků
  • Dark.metalswamp: 900 kousků
  • Abakus: 800 kousků
  • WAV: 800 kousků
  • G'Quan: 400 kousků

No tak tomu říkám parádička...

Gratulace ze Severní Karolíny, chlapci :)

 

Gratulujeme všem [D]! Ať se daří!

To je 4000 kousků, taky gratulujeme [^]

No bezva. To se to kulati. Moc gratuluji!

Pánové, vám to teda jde. Gratulujeme.

P.S. Ještě že je to dohromady, to by snad jeden ani nic jiného nestíhal.

Fíííííííííha. To to fičí. No jo - doba žní. Moc gratulujeme!

Velka gratulace, uf, teda frcite [:D]

Vy bando jedna, jeste vam nekdy poradim, kam jet[;)]. Posilame gratulace z Polabi a doufame, ze se za mesic nekde u vas potkame. Tak at se dari.

To Hillary:

Tip to byl skutečně výborný. Advent v létě[;)] ... Ještě jednou díky. Ale těch 20km chůze po Dresden-u jsem cejtil ještě dva dny

Hmmm [:@] takze gratulace vsem at se dari, parada.... [Y][:)]

P.s.: Vyhodte gratulace nebo tu mame mitaka a spol za chvilku zase. [H] 

Parada chlapci gratuluji k dosazenym metam. A zadny flakani jedu jedu at na dalsim pivu je co zapijet.

Blahopřejeme Brněnské Geomafii. Jen poctivě trénujte, ať je na příštím GeoChecku zlatá !

Gratulace všem, vidím, že nejen přírody se zbláznila...[;)] Tak ať vám to kluci jde pořád stejným tempem!

P.S. Sem nevěděl, že se WAV odstěhoval do Brna...[:O] Dyť mu ráno auto stálo před barákem!

Museli jsme ho chudáka adoptovat, už mu ta Severní Morava byla malá [;)]

No tak teda gratuluji noooo…Někomu se holt kulatí počet nalezených keší a někomu zase  břicho [:'(] MĚ!!! HimlHergott!!! Musim víc chodit po keškách no…

Tajuplnost a nedostižnost Brněnské Geo-mafie spočívá právě v tom, že 3 z pěti jmenovaných mají trvalé bydliště zcela mimo Brno [mo]

Jestli to nebude tím, že mu tady nějak unikají FTF-ka  [:D] !!! Tak jo bando brněnskohranická, ať Vám to dál šlape …