Ahoj lidi, na konci tohoto týdne letím do USA, pokud máte (v Praze) někdo TB/GC který by tam chtěl, dejte vědět, domluvíme se na předávce a vezmu ho tam. jaroslav tecka cech zavináč dhl tečka com.
Zkus se podívat do nějakého TravelBug hotelu, jestli na tebe nějaký TB nečeká ;).
Škoda, zrovna včera jsem jeden coin [gc]TB15QYF[/gc] kterej chtěl do světa strčil semhle [cache]GCV11D[/cache]. Nebyl by problém ho zase vyzvednout, mám ho cestou do práce, otázkou je následné předání.
Pravda, chtěl spíše na jižní polokouli…
Poslal jsem Ti maila s telefénem…ozvi se. Díky. Bull13
Škoda, mailoval jsem ti, napsal jsem ti telefon…a už ses neozval, takže tvoje nabídka sice proběhla, ale nebyla dotažena do konce. Jak jsem ti psal, byl jsem ochoten TB odvézt do Prahy v úterý i ve středu… příště si rozmysli, jestli to, co nabízíš jsi ochoten dotáhnout do konce.
Bull.
I ja jsem Ti mailoval a navrhl nekolik variant predani, ale odpovedi jsem se nedockal. Mam o Tebe trochu starost, jestli se Ti nahodou neco neprihodilo. Tak dej, prosim, o sobe vedet.
Diky sundialer
Ahoj lidi, od koho jsem si nestačil GC/TB vzít, dodatečně se omlouvám. Měl jsem před tou cestou prostě moc frmol a nestihl jsem všechno obstarat. Asi mi vypadlo i pár mailů, na které jsem nestihl odpovědět. Ale nejsem si jist že mi přišly, protože některé jsem odpověděl a někomu jsem se i po mailu omlouval že nestíhám.
Možná trochu pochopení a ne hned psaní o "nedotažení do konce"? Každopádně v tom nebylo nic osobního.
Pro info, odvezl jsem a umístil 3TB a jeden GC, popřejme jim šťastnou cestu.
Musím se J&I teamu zastat, komunikace proběhla v pohodě, GC jsme si i přes frmol před odletem předali a v pořádku docestoval do Arizony a dnes ho někdo discoveroval v tamní keši.
Z vlastní zkušenosti vím, že před odjezdem na dovolenou nebo kamkoliv se nakumuluje mnohem více starostí a práce a je to trochu adrenalín to ukočírovat. K tomu se může přidat antispamová kontrola a nedorozumění je na světě.
Takže za mne ještě jednou díky za pomoc s transportem coinu za vodu. ![]()
Hlavne zdravi ![]()
Bull13 to taky jiste nemyslel zle. Je tady v posledni dobe trosku zjitrena atmoska, buhvi cim to. Kdoz vi jestli se na nas neprenasi nalady (a mravy) z padlamentu. ![]()
Takze diky za zpravu, GCcka, ktera jsem Ti chtel sverit jsou jiz uspesne na ceste.
A mimochodem: osobni predani mi stejnak pride hrozne nestylovy, copak sme nejaky spediteri?![]()
Já bych se naopak nezlobil kdyby se mi TB z USA vrátil domů..kdyby jsi náhodou potkal http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=887207 tak ji ber prosimtě všema deseti.
edit: aha..vypadá to že sem to trochu prošvihl:-D
Btw, kde v Praze je TB Hotel? Ten v hradni zdi uz nejaakou dobu nefunguje. To myslite ten na pravem brehu Vltavy?
Jeden je na levém břehu pod Letnou ([cache]GCHCE0[/cache]), ale ten koukám také nefunguje, a pak u letiště v Ruzyni ([cache]GC18NM1[/cache])