A je to tu zase! Video z produkce Garage geo teamu se dostalo do finálního kola. Teď zbejvá 14 dní dalšího hlasování.
Proto Vás opět žádám prosím mozte vyhrát těm lidem párty snů. Zkuste podpořit a ohodnoťte opět to videjko nějakými fajn body. Díky
A je to tu zase! Video z produkce Garage geo teamu se dostalo do finálního kola. Teď zbejvá 14 dní dalšího hlasování.
Proto Vás opět žádám prosím mozte vyhrát těm lidem párty snů. Zkuste podpořit a ohodnoťte opět to videjko nějakými fajn body. Díky
Notak lidi!!! Vetsina z nich jsou geocacheri…jasne ze je to opruz nekomu pomahat k tomu aby se pekne ozral…ale zas tolik vaseho casu to snad nezabere ne??? Prosim prosim hlasujte :):)![]()
Tak takhle ne…
Až někdo z kačerů začne hajlovat, budem snad všichni hajlovat???
"KDO NEHAJLUJE NENI KAČER SIG SIG SIG"
SORRY TROCHU SEM SE NECHAL UNÉST…