VIDEJKO ZNOVU

A je to tu zase! Video z produkce Garage geo teamu se dostalo do finálního kola. Teď zbejvá 14 dní dalšího hlasování.

Proto Vás opět žádám prosím mozte vyhrát těm lidem párty snů. Zkuste podpořit a ohodnoťte opět to videjko nějakými fajn body. Díky

http://www.twixace.cz/strihni-si-to/detail/?ci_id=40

Notak lidi!!! Vetsina z nich jsou geocacheri…jasne ze je to opruz nekomu pomahat k tomu aby se pekne ozral…ale zas tolik vaseho casu to snad nezabere ne??? Prosim prosim hlasujte :):):slight_smile:

Tak takhle ne…
Až někdo z kačerů začne hajlovat, budem snad všichni hajlovat???
"KDO NEHAJLUJE NENI KAČER SIG SIG SIG"

SORRY TROCHU SEM SE NECHAL UNÉST…