vir???

Taky Vam ostatnim padaji bomby na stranku s geomapou nebo to mam vir ve svem pocitaci jen ja?

To máš jenom ty - já tam žádnou geomapu nemám

Plho! Již čtvrt hodiny se o tom bavíme!! :slight_smile:

JJ. Mě tam taky padaly. Teda dokud sem tu nabídku geomapy měl na panelu. Teď už tam nemam ani to.

Pro ty, kdoz chteji zamacknout slzu, je stale jeste pouzitelny primy odkaz http://www.geocaching.cz/Cachemapa.aspx.

A Hliník se stěhuje z Humpolce do Ameriky…

[/quote]