Chtěl bych se Vás zkušenějších zeptat pomocí čeho bych dokázal aby GPS(bluetooth) komunikovala s více programy naráz. Tj. že bych měl zapnutej GPSDash a k tomu třeba ještě smartsmap. Dočetl sem se že u W5 by to už mělo fachat ale já mám starší verzy woken v PDA(Acern50 premium). Existuje nějaký prográmek nebo něco podobnýho…moc by mě to pomohlo
existuje program GPSGate viz. http://franson.com/gpsgate/
nevi nekdo o takovimhle programku pro palma? ten sice nema moc multitask ale mohl by existovat programek kterej by bezel na pozadi zaznamenaval trasu a pro ostatni aplikaci by naprilad simuloval seriovej port, proste neco co by zaznamenavalo trasu at bych preskakoval z program do programu. nebo pokud by neco takoveho existovalo pro mobila, ze by to prijmalo signal, zaznamenavalo trasu a posilalo dal treba do PDA(i kdyz to ba bylo asi mirne zpozdene
). Nevi nekdo?
díkec za radu je to dobrej prográmek škoda že jenom trial..:-((