Virtuální uložení k aktivaci TB (GC)

Co si myslíte o možnosti aktivace TB nebo GC například v keši nejblíže mého bydliště předtím, než jej na své cestě uložím někde dál. (Něco podobného, jako proběhlo například zde pro tenhle TB). Neradi bychom něco po…  :wink:

Co bychom si o tom meli myslet? Pokud jde o tvuj TB/GC, delej si s nim, co chces. Tohle rozhodne nikomu neublizi, dotykat se to muze maximalne majitele dane cache, i kdyz asi jen teoreticky, neumim si predstavit, jak a cim by (treba i jen virtualni) vlozeni a vyzvednuti TB/GC mohlo psychicky zdravemu a vyrovnanemu cloveku/majiteli cache vadit. Ja osobne bych se rozhodne nezlobil, kdybys neco podobneho provedl u me cache, uplne to chapu. Je pekne, aby trackable melo v historii ulozenou nejakou startovni pozici skoro doma.

Dík za Tvůj názor. Já jen aby někomu nebylo proti srsti, že si po takove aktivaci na svým TB “natočím” třeba pár set nebo tisíc km sám - a pak ho třeba dropnu hned do keše vedle tý původní [:O] (což my teda nemíníme).

A nedelal to majitel treba z duvodu… “jedu na dovolenou - po ceste si vypustim vlastniho TB (nechci ho totiz nechat zbytecne poflakovat po cechach a cekat, jestli se mu podari dostat za hranice drive nez zmizi…) no a aby se mu prvni cesta (kilometry) v me vlasni kapce pocitala, tak si ho zaloguji virtualne nekde blizko sveho bydliste… no a pak ho treba o dovolene (sluzebce) zanecham nekde v kesi v cizině…” podle mne… dat TB startovni pozici - odvezt ho do ciziny - zde ho lognout a zase vratit zpet do kesky v cechach blizko bydliste - jen z duvodu natoceni kilometru je blbost… ale lide jsou ruzni - tlusti - chlupati… :slight_smile: (Nekdo si TB/GC vozi u sebe stale a uklada a hned vybira si ho do kesek ktere navstivil jen proto, aby si timto v podstate pocital kolik kilometru sam “nacestoval”… - holt takovej jeden prerostlej TB :slight_smile: