Chci mapove GPS. Rozhoduji se mezi Vistou C a CS60. Mimo velikosti pameti je zde nejaky podstatna vec ktera by hovorila ve prospech CS60? Diky za pripadnou radu. Turija
60CS má lepší signál a člověk s ní vypadá jak těžkej frajer.
S tim signalem bych si nebyl az tak uplne jisty… Kdyz srovnam 60C a Legend C rek bych ze co do signalu jsou na stejno… 60C ma jen (proti Legendovi, ne proti Viste) vice mista napriklad na wpt. A ano, clovek s 60C(S) vypada vic jako frajer… ![]()
60CS má o 25% větší výdrž na baterie a taky trochu větší displej
Zakladni problem, do visty zda se nenahrajes celou R10 mapu, pokud mas v plan nekdy si ji poridit, tak asi bude lepsi CS60.
<60ka je větší, má větší displej, větší paměť. VistaC je menší - lépe se nosí na outdoor, co se týče výdrže je blbost že 60 má delší výdrž. Já jsem hlavně kvůli velikosti zvolil VistuC a jsem spokojen.
Jestliže 60CS vydrží 25 hodin a VistaC 20hodin tak jestli dobře počítám, tak rozdíl je celých 5 hodin. Takže jaká blbost?
No já nevím, ale logicky, jde o naprosto shodné obvody. Rozdíl je pouze v anténě, displeji, paměti (u obou má 60 větší velikost). Potom pochybuju že má větší výdrž. (u obou vycházím z modelů s integrovaným barometrickým výškoměrem a kompasem, tyto dvě věci mají na životnost dost velký vliv)