Vista HCx - chyba pri kalkulaci, nedostatek pameti...

Ahoj, jen jsem se chtel zaptat, jestli je normalni, kdyz navigace vyhodi hlasku - chyba pri kalkulaci, nedostatek pameti pri pozadavku na vypocet trasy - sledovani silnice. Jedna se o navigaci Vista HCx a City navigator Europe 2008 NT. Zkousel jsem jen routovat trasu z Liberce do Brna. Mel jsem ji jen na chvili v ruce, takze jsem s tim nemohl nejak moc laborovat a zkouset. Sam tuto navigaci vlastnim a bojim se toho, ze mi nekdy tuto hlasku vyhodi taky… diky za odpoved.

No me se parkrat stalo ze kdyz neco pocital tak zniceho nic umrel (legend HCx). Hlasku teda jeste nevyhodil.

Jo nekdy se to stava, nebo neco podobneho. Vetsinou to je pri navigaci na vetsi vzdalenost, cemuz by Liberec - Brno odpovidalo, pripadne z mista mimo silnice na mista mimo silnice. Ale staci se podivat na cestu a uvidis, ze po ceste mas nekolik cache a mas po problemu a budes rad, ze do toho Brna dorazis. Pripadne staci popojet o kilometr a uz je vypocet bezchybny.

V srpnu vyšla aktualizace firmwaru pro Legend HCx řešící občasné tuhnutí při výpočtu složitých tras. Takže asi bude i pro Vistu.

Nám se to stalo jednou při výpočtu trasy, hláška se objevila asi 3x za sebou, napřed synkovi, v domnění, že něco dělá blbě, jsem mu to sebrala, mě znovu, změnila jsem cílové místo na trochu bližší, opět…a pak klekly baterky. Po výměně okamžitě bezchybný provoz, tak myslím, že za to mohly slabé baterky. Máme Vistu Hcx…

Dobrý večer, chtěli jsme se zeptat na pamět u etrex Legend HCX - vkládali jsme průběžně body, další a další a najednou se objevilo, že je paměť s body plná, což bchom pochopili, ale nemůžeme přijít na to, jak případně body smazat.Tedy hromadně, po jedno to samozřejmě jde. Pokud by někdo poradil, budeme rádi. Krásný večer.

tak už jsme na to přišli, díky.