potrebuji poradit, jsem zacatecnik mam noveho oregon 300. kdyz ukladam nove souradnice jdu pres: oznacit bod-ulozit a upravit- zmenim podle pozadovanych souradnici-potvrdim zeleným a on mi moje ulezene prepise na trochu jine souradnice, co delam spatne diky
Ahoj,
zkus trochu více a podrobněji specifikovat, co máš za problém? Z tvé textace se toho moc pochopit nedá… Máš na mysli, že neumíš / nemůžeš uložit souřadnice bodu, na kterém se právě nacházíš? Pokud toto je tvůj problém, tak postupuj Označit polohu - Uložit ( pak se prostě jednoduše uloží aktuální bod, na kterém se na mapě nacházíš pod číslem 1… atd. dle volných pozic ), nebo Uložit a upravit, kde již v zásadě můžeš libovolně definovat od názvu, poznámky či třeba právě i souřadnic naprosto vše.