Ahoj, mám dotaz : Když vložím GC či jiný trackovatelný předmět do ještě neschválené keše a otevřu si historii inkriminovaného předmětu, tak zde vidím, kam byl vložen. Tato keš je ale ještě neaktivní a můžou ji vidět ostatní ještě před tím, než byla uznána. Je to tak, nebo to vidím pouze já, jako owner ? Díky za případnou odpověď.
Ostaní vidí kam byl predmet vlozen a vidi jeho vzdalenost od svých HC . nevidí , ale souradnice te nove kese. Vhodnou interpolací se vsak da priblizných souradnic dopidit a pak mirnym BF tu kes zFTFkovat jeste pred publikaci. Takze lepe vkladat TB az po publikaci…
Jo je to tak nedavno jsem nasel jeden GC a kdyz jsem se koukal kdepak cestoval prisel jsem ze byl nedavno v jedne kesce ktera zatim nebyla poblikovana.
krome toho prozrazeni vzdalenosti, je tu problem, ktery reviewery trapi mnohem vic - tj. v pripade umisteni gc, tb do kese pred schvalenim a nasledne kolizi, problemu s kesi… atd - proste jeji nepublikovani - je celkem problem, primet nektere zakladatele k tomu, aby predmety z "mrtve schranky" vubec nekdy vyzvedli zpet do obehu.
OK, to by asi byl problém, ale myslím si, a to už by bylo schůdné, když už tam předmět vložím, tak ho zaregistrovat okamžitě po notifikaci .