zajímalo by mě jestli je možné vložit TB/GC do vlastní keše.
Ano, je to možné, stačí dát log typu "write note". Taky jsem to někdy udělala, když jsem zdaleka přivezla TB/GC a věděla, že se v nejbližší době nedostanu na novou keš. (Nebo jsem je dala do cizí už nalezené keše, de facto to vyjde nastejno.)
Ano, je to možné a není to proti pravidlům. Jak už uvedl DeathOfRats, stačí to zalogovat jen jako Write note.