Vltava: levy x pravy breh 2

nove vlakno na prispevky o hre

Mam dojem, ze kdysi umelo tohle forum strankovat. Tak aspon link na puvodni thread.

Hmmm. Přimda, to je hezký…

Bylo to perfektní, jen ty útočící klony nikde. Teď budu přemýšlet, co s tím. Pravé nápady jsou vítány.

RaRoch je pašák !! Už nám podruhé zachránil tvář !!

zda sa, ze ide o sukromnu zalezitost Rarocha s Mionom :o)

Nejsi sam, i my cosi pripravujeme :-).

Zdravim RaRochu, mam napad! Dones TB Vltava na ctvrtecni geoevent a mi si ho grabneme :-))

Nic takoveho. Ten uz bude nekde polozeny.

Rekni kde, at si muzeme naplanovat cestu;)

Koukam, ze urvat nejakej bod je docela problem . Tak me napadlo, co treba schovat ho sem GCK4A0 ? :smiley: :smiley:

tesit sa tesime ale pozri si pravidla o narocnosti cache kde ju mozes ulozit :slight_smile:

Asi oba cteme jiny pravidla :wink: dle sekce PRAVIDLA u TB nevidim zadny problem, snad jen, ze pravobrezni se maji ceho bat :smiley:

Dotaz na RaRocha: Odkdy píšeš své logy do cache slovensky? Čudné, naozaj! (viz Přimda). :stuck_out_tongue:

To byl jen takovy dozvuk vyletu do Tater na nasi prvni slovenskou cache.

Odhaduji, ze to bude nekde na vychod od Vltavy :slight_smile:

Tak a jedeme z kopce, panáčkové.