Mili vodnici, gratuluju k ulovení kulaté kešky :o)) Buďto je to náhoda nebo jste se nechali inspirovat a stejně jako já jste si zvilili Kdouli - dobrá volba ;o)
Je fajn se s vámi potkávat na eventu nebo pseudoeventu, doufám, že brzo bude zase nějaká příležitost. Přeju spoustu elánu a pevnou šipku do dalších geolovů.