Nejak jsem usoudil, ze bude dobre vyrazit pres zelenou hranici za kopecky. Pro planovani cesty rad pouzivam [color=red]Topografické mapy AČR[/color] na server http://geoportal.cenia.cz/mapmaker/cenia/portal/ ale ty konci tak cca 10km za hranicema. Po zacleneni se do schengenskeho prostoru se otevrelo spousty lesnich cesticek pres tu minulou hranicni caru, ale zas zacinam narazet na problem nedostatku mapovych informaci.
Nevite nekdo zda NEMCI, RAKUSACI a POLACI maji obdobny mapovy server jako nase statni sprava a na nem vojenske mapy nebo statni mapy 1:25 000 ? Jedna se mi prave o ty vojenske mapy, na kterych jdou vrstevnice po 5 metrech a na kterych jsou lesni cesty.
A pokud [color=blue]vite[/color], tak znate http odkaz na ten server ?
A pokud [color=blue]znate[/color], muzete ho zde zverejnit ?