vojrou 300

vojrou sa cez vikend pri prilezitosti 1. vyrocia svojej geozavislosti dopracoval k 300vke, gratulujem a zelam vela pohody pri hladani dalsich caches celej sympatickej georodinke :o)

Taky moc blahopreju a jsem rad, ze sis pro tu tristovku vybral mou kesku (FTFWB) :o)

Také se připojuji k blahopřání, je to pěkné.

Každá stovka potěší, tak ať je jich co nejvíc !

Pekny vykon, at se dari i nadale! Gratuluju o to vic, ze se taky snazim alespon blizke kese objizdet na kole :wink:

Blahoprani posilam i z Hostivare :o)

Gratuluju a tesim se zase nekdy na spolecny odlov nejake silenosti :wink:

Gratulujeme a doufame, ze zase nekdy neco odlovime spolu. Tak at se dari

Jen tak dál, ať tě signál neopouští. A někdy zase přijď s pilou:-))

Dekuju vam vsem. Z tech rostoucich cisilek mam radost, ale vetsi radost je z kazdeho nalezu. Nejvetsi je radost z pekne kesky na hezkem miste. U tech, kde se mi nedari odlovit hned napoprve, si nedam pokoj a hledam do uplneho uloveni. A to vse diky vam. Tak at se dari i vam.
Pila funguje bezvadne, jen je obcas treba nabrousit retez:-)

S obrovskym zpozdenim ale prece: gratuluju k dalsimu peknemu mezniku!

Blahopřeji ke krásnému letošnímu výsledku! Ať se práší za geokočárem :o)