volba navigace

Ahoj, protože začínám, chtěl bych poprosit o radu co se týče volby navigace. Zvažuju navigaci přes mobilní telefon (např. Nokia 6110 Navigator) a zajímala by mě pro a proti, příp. který jiný by byl pro mě lepší. Předpokládám, že se s tím nebudu potápět nebo prát s divočáky, takže lehčí terény, příp. do auta (občasně). Díky