Tak Volfi, at ti ty dalsi stovky jdou aspon tak dobre jako ta prvni !!
Gratuluju !!!
Tak Volfi, at ti ty dalsi stovky jdou aspon tak dobre jako ta prvni !!
Gratuluju !!!
Gratuluju, nechces me predbehnout uz pred novym rokem, ze ne?![]()
gratulujem a k Vianociam si praj lopatku na sneh ![]()
No to je rychlost, gratuluju, Asteris
Taky se pripojuji do zastupu gtaulantu a at ti to slape !!!