Volfi 100

Tak Volfi, at ti ty dalsi stovky jdou aspon tak dobre jako ta prvni !!

Gratuluju !!!

Gratuluju, nechces me predbehnout uz pred novym rokem, ze ne?:wink:

gratulujem a k Vianociam si praj lopatku na sneh :slight_smile:

No to je rychlost, gratuluju, Asteris

Taky se pripojuji do zastupu gtaulantu a at ti to slape !!!