Volfi - 400

Další jubileum padlo dnes, kdy Volfi na O-Ringu II pokořil čtyřstovku. Blahopřejeme a těšíme se na další společná geodobrodružství!

M + 3 geogirls

Přidávám se ke gratulaci a těší mě, že k tomuto číslu přispělo i pár mých Jesenických keší a že se Vám všem v Jeseníkách líbilo. A´T ti to dále pěkně šlape!

Volfi, velka gratulace z Polabi.

Take se pridavame ke gratulaci a prejeme Volfimu mnoho energie a dobre natocenych satelitu do dalsich kesek!

Take se pridavame ke gratulaci a prejeme Volfimu mnoho energie a dobre natocenych satelitu do dalsich kesek!

Připojuji se k velkému blahopřání, je to super.

Super vykon, gratuluju!

Je to pěkné číslo, ale ta pětistovka je určitě lákavější. Tak ať je tu co nejdříve.

Volfi moc gratuluji a doufam, ze si na dalsich keskach neusoupes nohy tak jako na eventu v Jesenikach !! :)))

Taktéž gratuluji. Pětikilo je nadohled:)))

Taktéž gratuluji. Pětikilo je nadohled:)))

[/quote]

pekne volfousi :slight_smile:

Take se pripojuji ke gratulacim a verim, ze se zase nekdy potkame, treba na moste.. :slight_smile: Volfi, jen tak dal, drzim palce.

Tabacek

toz gratuluju, tak jsi me konecne predbeh:)

Staci, aby chvilku zasvitilo slunicko a hranice padaji :o) Gratuluju a preju dobry signal do konce pulmile.

hodne opozdene, najak jsem to neregistroval :slight_smile: - gratulujeme. at se dari i nadale.