Další jubileum padlo dnes, kdy Volfi na O-Ringu II pokořil čtyřstovku. Blahopřejeme a těšíme se na další společná geodobrodružství!
M + 3 geogirls
Další jubileum padlo dnes, kdy Volfi na O-Ringu II pokořil čtyřstovku. Blahopřejeme a těšíme se na další společná geodobrodružství!
M + 3 geogirls
Přidávám se ke gratulaci a těší mě, že k tomuto číslu přispělo i pár mých Jesenických keší a že se Vám všem v Jeseníkách líbilo. A´T ti to dále pěkně šlape!
Volfi, velka gratulace z Polabi.
Take se pridavame ke gratulaci a prejeme Volfimu mnoho energie a dobre natocenych satelitu do dalsich kesek!
Take se pridavame ke gratulaci a prejeme Volfimu mnoho energie a dobre natocenych satelitu do dalsich kesek!
Připojuji se k velkému blahopřání, je to super.
Super vykon, gratuluju!
Je to pěkné číslo, ale ta pětistovka je určitě lákavější. Tak ať je tu co nejdříve.
Volfi moc gratuluji a doufam, ze si na dalsich keskach neusoupes nohy tak jako na eventu v Jesenikach !! :)))
Taktéž gratuluji. Pětikilo je nadohled:)))
Taktéž gratuluji. Pětikilo je nadohled:)))
[/quote]
pekne volfousi ![]()
Take se pripojuji ke gratulacim a verim, ze se zase nekdy potkame, treba na moste..
Volfi, jen tak dal, drzim palce.
Tabacek
toz gratuluju, tak jsi me konecne predbeh:)
Staci, aby chvilku zasvitilo slunicko a hranice padaji :o) Gratuluju a preju dobry signal do konce pulmile.
hodne opozdene, najak jsem to neregistroval
- gratulujeme. at se dari i nadale.