Vypadalo to, ze se po Volfim slehla zem. Bodejt ne. On si FTFkuje v Recku, kde se dokesoval k 600. No gratuluju, panacku! Uz se tesim na spolecny vystup s Pitrisem & spol. Draty jsou odpojeny :o)
gratulujem na dialku ![]()
Tak Vlčáku, taktéž gratuluji. A je vidět, že tento avatar k tému tempu lovu sedí více, jak ten původní :-))). Přeji hodně zábavy do dalších stovek.
Také se připojuji k velké gratulaci… koukám že po návratu z dovolené tu je spousta jubilantů…
Gratuluji.Vzal sis ty sněžnice na jih?
Moc gratuluju! To se to honěj kešky, když je tak rozšířené pole působnosti. Jen tak dál!
Gratulujeme, je to parada
Skvele, skvele !! Doufam, ze se nam nevratis z Recka s tak kratkyma nozickama jako jsi mel v Jesenikach. Moc gratuluji!
a ja myslel, ze v sarce to volfimu stacilo. no to bude tou zmenou image
gratulujeme k jubileu.
Had, jeden, v teplícku si kesuje! To se to loví… :)!!! Blahoprejeme!!!
M + 3
Gratuluju
taky cachuju u more, ale u Baltyku:)
Krásné číslo, ale vezmeme-li to kolem světa, tak bude chvíli trvat než bude “padla”. Tak do toho!
Gratuluju, s tim novym maskotem to jde fakt lip
!
Diky všem.
A máte pravdu, tlapky lepší kopýtek…