Volfi 700

Teď si tak projíždím nové, krásné :-)), pražské kešky a co nezjistím. Volfi má za sebou sedmikilčo ;-)) Takže blahopřeji a ať tě ty krabičky, včetně těch pražskejch stále tak bavěj!!!

Volfi, velke gratulace od family. Diky za spolecnost na severu. At se ti stale dari.

gratulujeme, jen tak dal :slight_smile:

Gratuluju, ta zmena loga FAKT pomohla :smiley: !!!

Volfi moc gratuluju ! Sunes se kupredu s presnosti svycarskych hodinek. :))

Při logování úlovků ze včerejška jsem si všiml, že Wolfi přelezl v tichosti další metu a já mu při společném lovu na severu Prahy nepogratuloval. Tak dodatečně alespoň touto cestou velké blahopřání a po jeho sdělení jak získal FTF odpoledne na nové rybářské také ocenění za enormní nasazení a buldočí vytrvalost při překonávání nástrah a překážek u této ďábelské skrýše.

A hele, dalsi zaokrouhlena suma, at Ti kesky pribyvaji, Asteris

To je fofr, každou chvíli nějaké kulatiny. Nestíhám psát gratulace. Moc gratuluju a díky za pomoc třeba na Matrixu. Přeju hejna dalších krásných nalezených kešek a těším se zas někdy někde na setkání .

Velka gratulce od celeho TEAMU byt tu Cira osobne tak ti jeste zasteka jako posledne :))

Ty ses nam nejak rozjel :o) Kdyze jsem Ti to gratuloval k 600? Jen tak dal, jen tak dal…