volfiho převtělení

Není to zase až tak důležité, ale oznamuji změnu svého loga. Došlo k tomu po ztrátě již druhého vepřového razítka. A vůbec, cítím se býti spíše vlkem než prasetem…

Takže po další ztrátě už budou jenom vlci…

Vždy jsem věřil, že seš vlk :slight_smile:

Zvirata nas vzor! Fretky zdravi vlky i poniky.

koukam, ze se tady vytvari zvireci klika. Jeste ze se me to netyka:)

Jo jo… zviratka jsou nejlepsi..hlavne s drapkama :wink:

A co opeřenci?? I oni mají drápky:-D :smiley:

Patria draci medzi zvieratka? ;]]]

Volfi gratulujeme k tvemu uvedomeni si identity :slight_smile:

zviratka nezviratka, stejne se vsichni sejdete u piva a urcite to bude Nektar :smiley:

Yeleni sou taky zviratka, a tak vitaj dalsi do klubu! :slight_smile:

Tady je opravdu pěknej zvěřinec.

A keby si nezaslapol Dorkiho, mohlo byt este veselsie… :wink:

Mozna budem moct i zalozit zoo

… nebo si vyjasnit potravni retezec, takovou tu pyramidu zivota. Sazim na Glipa, jen co trochu povyroste. :o)

No rekl bych, ze medved je dost vysoko. (-;

ale medved hodne casu prospi, zvlast’ v zime…
co se tyce glipa, tak ten doroste az tak za par stovek let…

Tak to si tedy můžeme gratulovat, že jsme volfiho potkali na Kojálu ještě coby prase. Vlk a ovce dohromady - to většinou nedělá dobrotu…:slight_smile:

Ovce je vytecna dobrota… mnam! Ale i pro tri fretky trochu moc. Zrejme se spojime s vlkem a modrym i bilym medvedem. Ale ne, to uz by pro nas moc nezbylo. Tak nic.

Ja hodne casu prospim i v lete. PS: Kdy a kde bude dalsi event?

v sobotu na jindrichohradecku

To mam v planu Lesany a tri kesky