VSA - 1000 !!!

Kdo si počká, ten se dočká. Takže Vítku, sledovali jsme Tě a jen co jsi zalogoval tak musíme srdečně poblahopřát. Postrach a děs hlavně nočních FTF už je taky v pavilonu. Tak ať se Ti daří i nadále a buď si jistý, že pupendo ve čtvrtek bude kruté :D! Vše nejlepší!

Bravo Vítku, vítej do pavilonu doc. Chocholouška :). Tak ať tě to také stále baví a ať máš ze všech nálezů mnoho radosti a z DNF málo úzkosti.

Teď vidím, že k protnutí hranice došlo v mé oblíbené a od domova 11km vzdálené Budislavi - tak to gratuluji dvojnásob, tj. i za super výběr cache pro protnutí mety, mysakf je jistě též coby autor velmi potěšen.

Tak sledovat souboj na dálku mezi Vítkem a Mišáčkem byl opravdu zážitek… A když tak koukám, Vítek protnul pomyslnou pásku jedné z prémií o prsa dřív…:wink: Takže Vítku, veliká gratulace letí z Náchoda od celého M@x Teamu… a jedeme dál, ne?:wink:

Vitku - velka gratulace i ode me! Vim, ze kesovani delas predevsim v pohode a pro radost, tak Ti preju at Ti to vydrzi a at Ti to dal pekne slape! :wink:

Budu se tesit na dalsi spolecnou akci!

Tak teda - ze to stihnes driv nez Misacek - to jsem necekal - tak ted avelka gratulace. Vitku ja zase vim ze kesujes hlavne kvuli FTFkam tak at te to porad bavi :-).

Ne preji Ti, aby ti caching nikdy neprestal davat to co ti dava.

Taky velka gratulace ! Litr to už je něco !

Lovec FTF a jeho povestna bila astra co dodat snad at vam to stale slape
Vitku, mam opravdu radost z tveho milniku a doufam ze nezustane jenom u jednoho

Telefonickou gratulaci jsem stihnul hned po to tvym litranku, tak ted jeste i touto cestou - Vitku, at ti to slape i dal tak krasne jak dosud!!!

Zakousl jsi se do toho jako buldok. Prejeme hodne dalsich uspechu.

Vítku, vítej v pavilonu!!! Doufám, že Ti budu moci pogratulovat osobne v Pardubkách.

Teda Vito?!
Se vratim z chaty a ty pokoris ten litr!
No gratulace nejvetsi at ti slape GPSka a Astra at dojede vzdy 1m od kese.

Tak Vítku já se taky připojuji k těm gratulantům.Koukám že media z toho našeho kešování udělali souboj.Ale tak to není ,že.
Po SMSkové gratulacii a po dnešní osobní gratulaci ti slibuji,že na eventu to zapijem.Tak ať nám družice kroužej a Astřička ať vozí k FTFkám.

Diky moc, jinak doufam, ze ve ctvrtek bude ucast hojna a nikdo neprijede vozem! Jinak se musim branit, tech FTFek zase tolik neni :slight_smile: Kdyz se to vezme objektivne, tak si je krasne rozdelujeme. Ale jsou tu i taci co sbiraji zase jen STF - tomu jsem na chut zatim neprisel :smiley:

Tak to i ja Ti gratuluju..mno pěkně to odsejpá, pěkně…škoda, že ve čtvrtek nemůžu a nebudu moct pogratulovat i osobně.

Vítku, ať se ti v pavilonu líbí. V sobotu jsme se tam byl podívat, vše je připraveno, takže gratuluji ;).

Aaaaa Bila Astra uz ma novou garaz primo v pavilonu! Vitku, moc moc gratuluju k litranku, do dalsiho hledani preju spoustu pohody a vytrvalosti ! Ve ctvrtek to bude teda mazec :smiley:

nevim o cem to tu mluvis. tvuj log vzdy vytrhnu a napisu se tam :wink:

Gratuluju k litriku.
Poslední měsíc byl ten pohyb mezi 900-1000, takovy zajimavy, pripadalo mi, ze jsme vsichni pohybovali pomaleji nez obvykle. Sem tam jsem to sledoval a nikdo se vyrazne neodtrhl. Tak at Te to stale bavi.

Já taky gratuluju a mooc ve čtrvtek bude pupendo :smiley: