VSA 1100

Tak, o vikendu pri kesovani ve Vyskove Vitek dosahl teto cislovky.
At ti to jde i na dale tak dobre :slight_smile:

Tak tak - Vitek ji odlovil a az na dalsi cachi si uvedomil ze propasl dalsi milnik v druhem litriku. At ti to Vitko porad slape a at se ti lopatka nikdy nezlomi a nezrezne.

Gratuluji a jsem rad ze uz se zname i osobne.
At se dari.:slight_smile:

Gratuluji! Blíží se ti magické čtyři jedničky.

Kdyby jen blíží, ty už Vítek dávno překonal - nyní má už 1119 zalogovaných nálezů :D. Čili gratuluji i k těmto hezkým čtyřem jedničkám a věřím, že to v pátek v Hradci náležitě oslavíš, čili naviděnou…

Gratulaceee! Koukam, ze jedete vsichni jak urvanej vagon :smiley: Tak to v patek pekne zapijte a vinsuju hodne pohody do dalsiho hledani!

Vítku, bylo nám potěšením být s Tebou při této události. Ani se nedivím, že jsi to nestíhal počítat :wink: Tak ať se daří i nadále a zase naviděnou a hlavně naslyšenou!

Po hoooooodně dlouhé době, jsem se zase dostala sem na fórum. A Ty máš další stovky. Ztrácím přehled, tak gratuluju k této i ke všem prošvihnutým. :wink: nashle v Pardubkách