Hele hele, on nam tady rozdava gratulace horem dolem a pritom cudne zamlci, ze ma taky peknej majlstoun!
Tak Vitku - gratuluju a preju hodne elanu do dalsich vyletu! Jsem rad, ze mame dalsi duvod na lodi poradne oslavovat!! ![]()
At Ti to dal slape - a Astra at jezdi a vyhyba se bleskum! B)
H+