VSA: 2K

Hele hele, on nam tady rozdava gratulace horem dolem a pritom cudne zamlci, ze ma taky peknej majlstoun!

Tak Vitku - gratuluju a preju hodne elanu do dalsich vyletu! Jsem rad, ze mame dalsi duvod na lodi poradne oslavovat!! :smiley:

At Ti to dal slape - a Astra at jezdi a vyhyba se bleskum! B)

H+

Vitku ty dravce, ty se prezenes kolem me jeste pred koncem prazdnin - tak at ti to slape a at se Ti blesky vyhybaji.

Vítku gratuluju. Hrneš to pěkně.