Vitku, gratuluju,posledni dobou mas docela silnej “tah na branku”, tak neni divu, ze tahle hranice padla tak brzy.
Jeste jednou gratuluju a jen tak dal !!!
Vitku, gratuluju,posledni dobou mas docela silnej “tah na branku”, tak neni divu, ze tahle hranice padla tak brzy.
Jeste jednou gratuluju a jen tak dal !!!
Take se ridavam ke gratulaci !! Jen tak dal a at to porad dobre slape.
Gratulujuuu i touto cestou…jen tak dal!!! A jeste jednou klobouk dolu pred nalezem u-cache :)))
Tedy ty ses rozjel .)
Takze velika gratulace!!!
PS: nechystas na stedrej den bojovku? neco jako mile deti jezisek je letos na souradnicich N 50… ![]()
Jedeš jako utržený vagon.. Gratulace a jen tak dál…
Moc gratuluju!!! Bílá astra se stává postrachem už i lovců FTFek
Jen tak dál!