VSA #300

Vitku, gratuluju,posledni dobou mas docela silnej “tah na branku”, tak neni divu, ze tahle hranice padla tak brzy.

Jeste jednou gratuluju a jen tak dal !!!

Take se ridavam ke gratulaci !! Jen tak dal a at to porad dobre slape.

Gratulujuuu i touto cestou…jen tak dal!!! A jeste jednou klobouk dolu pred nalezem u-cache :)))

Tedy ty ses rozjel .)

Takze velika gratulace!!!

PS: nechystas na stedrej den bojovku? neco jako mile deti jezisek je letos na souradnicich N 50… :slight_smile:

Jedeš jako utržený vagon.. Gratulace a jen tak dál…

Moc gratuluju!!! Bílá astra se stává postrachem už i lovců FTFek :slight_smile: Jen tak dál!