Najednou koukám, že je tam další kilo! Blahopřeju, a ať se daří!
Najednou koukám, že je tam další kilo! Blahopřeju, a ať se daří!
No Vitku, ze to ale trvalo, tahle stovecka, co ? Tak velka gratulace a at ti barak se uz dostavi sam a muzes zase “normalne” kesovat !!!
Vítku,moc gratuluju k další stovečce! Tak ať Ti to dál hledá tak skvěle jako dosud.
I já ti gratuluji a doufám, že se někde potkáme na nějakém FTF ![]()
Hezky baculate cislo. Gratuluji.