Zdravím HaLUmo,
nedala by se pls udelat v GeoGetu nejaka moznost vyberu (filtru) kesi podle planovane trasy? Napr. neco podobneho o cem dnes pise Suplere ve vlaknu "Makro pro GSAK"?
Myslis jak si tam nekteri libuji nad uzasnyma moznostma GSAK, pritom GSAK nic takoveho neumi, jen pro tuto funkci zavola funkci ciziho programu GPSbabel? ![]()
Jiste ze by to slo udelat, ba dokonce i jako makro. Jen ted v nejblizsi dobe fakt nevim, kdy na to najdu cas… musim totiz take nekdy programovat za penize. ![]()
Ale treba se najde nekdo jiny, kdo by to makro napsal driv.
No, jen jsem se zeptal, urcite by to byla dalsi sikovna funkce GeoGetu… rad bych v tom nejak pomohl, jenze programovani (i "obycejneho" makra) je moje… nerozlustitelna mysterka :(.
Budu na to kazdopadne pamatovat, seznam veci, ktere se v dalsich verzich objevi, se uz utesene rozrusta!
:D:D
Hmm a neni to nahodou trosku jinak? Nevola se GPSBabel jen pri vyvolani fce "Load From file" na prevod z ruznych formatu do seznamu bodu?
Ale pardon tady to je vlastne offtopic, jdu se rozplyvat do spravnyho chlivku…
GPSbabel toho umi mnohem vic nez jen konvertovat mezi formaty.
Tak to je dobra zprava pro tvurce pripadneho makra. (Chapter 4. Data Filters)
Trochu nechápu tohle lehce posmesne vysmivani autora GeoGetu na ukor GSAKu… ![]()
Uz jsem to jinde vysvetloval, a promin, nedalo mi to.
Trosku mne zamrzelo, jak se nekolik lidi nadsene rozplyvaji nad tim, jak je ten komercni program GSAK genialni, pritom se rozplyvaji nad funkcemi, ktere ve skutecnosti dela freeware GPSbabel… na ktery se v tech pochvalach nejak nepravem zapomina.
Je spatne, ze jsem na to upozornil?
Je špatné, JAK jsi na to upozornil…
Neprehanite uz nahodou trosku? To uz tu nikdo nesmi rict ‘trosku posmesnym’ tonem nic proti GSAK, aniz by byl ukamenovan?
Uz to nereste prosim, vse jiz bylo vysvetleno ve vlaknu :Geocaching.cz
uz to nechte byt, prosim…
Sem at pisi tvurci makra, kteri za pomoci GPSBabelu vytvori pro Geoget filtr kesi podle trasy a my pojdme diskutovat do GSAK casti…