Když dám vyhledat podle final, tak bych uvítal možnost zobrazit si nalezené kešu i s WPT, třeba s tou finálkou.
Nějak se mi to nepovedlo ![]()
Když dám vyhledat podle final, tak bych uvítal možnost zobrazit si nalezené kešu i s WPT, třeba s tou finálkou.
Nějak se mi to nepovedlo ![]()
To je, bohuzel, nedomyslenost soucasneho systemu filtru spolu se soucasnou interni datovou reprezentaci waypointu. moznosti jsou:
ted mohu jen slibit, ze zmena interni datove reprezentace, vylepseni prace s waypointy a vyrazne prekopani filtru, to jsou hlavni cile pro dalsi verzi geogetu.
A co tak přidat do voleb možnost zobrazit ke kešu další WPT ???
Podivam se, kolik by to stalo sadla. Tedy jde ted hlavne o to, ze prace venovana tomuto problemu bude kvuli prekopani v dalsi verzi zbytecna. Takze jakmile by to bylo vic prace, tak bych ji tomu fakt nerad venoval.
Ale zobrazení nevyhledaných WPT k zobrazené keši je obecnější věc, to nesouvisí jen s final.
vsak ja netvrdim opak… ja jen rikam, ze cela vec kolem waypointu ceka vyznamne prekopani.
.. ale kazdopadne se kouknu, jestli by nebylo moc slozite s tim ted rychle neco udelat.. jen ted toho casu mam opravdu malo! ![]()
Dobra zprava, pujde to, respektive uz to odladuji!
Ve filtrech je nove nastavovatko, ktere rika jak zachazet s pridanymi waypointy s moznostmi:
A pochopitelne, pridavane waypointy lze nadale filtrovat podle toho, jestli je to waypoint importovany z PQ, nebo jestli je to rucne pridany waypoint.
Takze vyckat, co nevidet bude nova verze! ![]()
jupíííí:-) na to cekam od doby kdy jsem GG nainstaloval:-)
tak stahuj a instaluj. ![]()
Udělals mi radost! Už to mám naistalováno. Funguje, paráda. Dík!![]()
Puvodne jsem to chtel delat az ve verzi 2, ale nakonec zrovna tato vlastnost se ukazala jako snadno implementovatelna i v soucasne jednickove rade.