Trošku si postesknu. Už nějaký čas mi tato skvělá funkce něpremává. Končím Timeout expired. Je to mým umístěním za naší nemilosrdnou proxynou, nebo jste na tom stejně?
jsme na tom stejne. ale mozna je to proto, ze jsme taky za proxy. :))
Jsem na tom stejne, nejsem za proxy. A navic me web posledni dobou kazdou chvili odhlasuje (zapomina) …
za proxy nejsem a stejne mi to nebezi. Ani v praci, ani doma
Ahoj. Mne to hazi tuhle hlasku casto, ale na dalsi pokus se to zatim vzdy povedlo. Myslim, ze to asi spis bude problem preplnene databaze na gc.cz, nebo neco takoveho.
Trochu improvizace neuškodí, já tady hledám přes google a omezím to na doménu ![]()
!!! dík, to mě vůbec nenapadlo. A přitom to občas používám…
Vyhledávání na gc.cz to je katastrofa:-( Cokoli jsem dal hledat, tak to vyhodilo error, snad v jednom případě to něco našlo:-/ Fórum jako celek se mi zdá děsně nepřehledný a k tomu to chodí ještě strašně “plesnivě”…
No tak co jsem zjistil, tak ze stránek gc.cz se už ždímá víc než maximum. Pokoušim se najít řešení, zatim to moc dobře ale nevidim:-/ Hlavní náš problém je v SQL Serveru…
nj a máme tu vyhledávání přes Google
SUPER!
Super, jen to jeste doladit :] - kdyz mi vyhleda vlakno (prispevek z nej, obsahujici klicovy slovo) a ja si pak na nej kliknu, placne me to do formulare na odpoved, nikoliv na to vlakno… :]
No mne se to az tak super nezda… Uz mi to sice funguje na prvni pokus misto druheho, ale tohle slo delat i predtim a nerusilo to stare vyhledavani, ktere davalo lepsi a aktualnejsi vysledky… pokud teda zrovna fungovalo.
Na google hledani mi vadi napriklad neprehlednost (v puvodnim to psalo treba i nadpis vlakna a kdo ho zalozil atp.) a ze to nenajde vsechno. To odkazovani do odpovedi taky neni nic moc. Neslo by na prechodnou dobu (klidne i navzdy) zachovat i puvodni vyhledavani? Cimz samozrejme nechci kritizovat nekoho, kdo se to tu snazi vylepsit. Ja bych s tim nic nesvedl a proto skladam dik. Jenom mi to predtim vyhovovalo vice nez v momentalni podobe.
ahoj, puvodni vyhledavani slo s rostoucim poctem diskuzi nezadrzitelne tam, kam jednou musime vsichni.
technicky: nemame fulltext indexovani, takze se vsechny texty prohledavaji pismenko po pismenku a porovnavaji se s hledanym textem.
financne: fulltext je za penize (za mnoho penez), sluzby googlu zadarmo.
jinak: nakonec je to lepsi nez svihnout dratem do voka.
no a dalsi vec, ktera server taky obcas trochu tizi, jsou podle toho jak jsem se dival do logu, zombie (anonymni stroje z netu). dobyvaji se na ruzny porty a zkouseji, jestli se nedostanou dovnitr. s vyhledavanim to ale nema moc spolecneho. to uz pravdepodobne zustane tak. dik za pochopeni a za upozorneni na to, ze je tu taky google (ve vedlejsim vlaknu - tak to bylo tady).
Jojo. Chapu. Skoda, ale jak uz bylo receno, lepsi nez svihnout dratem do oka… mnohem lepsi, protoze tyhle stranky jsou i tak super a cachovani bez nich si ani neumim predstavit.
Takze jeste jednou dik, ze to funguje tak, jak to funguje a taky za odpoved.
Dobrou.