Ahoj. V pátek 28.9.2007 bych chtěl jet na poklad Velká husí cesta (pěšmo nebo kolmo = pouze na 1 den) nebo Robinson Crusoe (pěšmo, nejsem lezec po lane (:O( . Nechce nekdo se mnou? Liberec. Náročnější den.Ahoj
Jeee, to je skoda. Uz se tam s Noelin nejakou dobu chystame vyrazit, ale nemame zrovna volno.
Robinson Crusoe se mně i Raddarovi líbí. Nám by se to líbilo i s lanem.
Robinson se přesunul na neděli ráno, zatím jsme dva. a Husí cesta na stabilnější počasí.