Nokia mění nějakou vadnou šarži baterií - týká se to spousty telefonů, ale taky GPS modulu Nokia LD-3W. Tak si to zkontrolujte, ať třeba nevyhoříte…
Já mám z té vadné série doma hned dva kusy.
https://www.nokia.com/batteryreplacement/en/
To může být docela pech ![]()
No to je naopak štěstí - co víc si přát - pošlou ti až domů úplně nový baterky, s plnou kapacitou, po 2 letech provozu.