Výměna CWG

Spojením sbírek CWG více kačerů došlo k přebytkům některých CWG, které tímto nabízím k výměně. Rozhodně z keší neberu CWG, které již ve sbírce mám. Georgecz rušil svou sbírku a tak jsme se dohodli na výměně za GC a tak se stalo, že některá CWG mám i vícekrát.

Mohu nabídnout k výměně tyto:
1x č.1
2x č.2
1x č.5
1x č.23
2x č.46

  • naše č.169

Dále pak ještě ze série special limited edition:
3x č.08

Katalog CWG viz: http://www.volny.cz/jpa/katalog.html

CWG která již mám: 1,2,3,4,5,6,9,10,11,12,14,15,16,18,23,28,32,33,34,36,38,44,45,46,47,49,53,55,57,58,61,66,71,78,81,83,84,86,92,94,95,96,101,104,112,117,119,134,142,150,153,155,156,160,161,162,163,164,165,166,167,168,168,169,173,175

Výměna vždy 1:1 českou poštou.

Jake je to vlastně s aktualizací toho katalogu? Já mám CWG již asi dva měsíce,ale zatím jsem se tam neobjevil.Výrobce , si myslím,dva kusy odeslal,ale zatím niv…teda ne,že by mně to nějak moc vadilo,jen by mě zajímalo,jak moc je to aktuální nebo ne.B)

Taky v katalogu nejsme, ač už od JPAGea přišli poštou CWGčka naoplátku, ale psal, že teď je nových hodně, tak asi musíme ještě chvíli vydržet…
Něco do sbírky bych brala, ale na výměnu máme jen to vlastní:-(

Zájem by byl… bližší info jsem poslal na mail…

Ahoj, ja bych taky urcite mel zajem. Dneska dorazilo novych 100kusu cwg :wink:
vice taky na mail

Tak CWG č.61 č.78 č.150 a č.07 a 08 z limited edition vyhrál M@x. Zbytek stále čeká na svou výměnu

Btw JPAgeo aktualizoval katalog CWG : http://www.volny.cz/jpa/katalog.html

Tak stále ještě jsou k mání následující CWG:
1x m@x
2x JPA geo
1x georgecz
1x kachnas gang
2x speedy cachers
1x Fandis
1x MontanaB
X x naše A+T

ideální domluva je pčes profil a nebo soukromou zprávou

Nevím, ale já mám v ruce CWG Kominíček a ten jsem tam nenašel…

Chybí jich tam víc, prý tam budou časem :slight_smile:

Ten CWG Kominíček tam stále neni! … a moje taky ne!

Ja take chybim.
:(:(:frowning:

A to jsem Kominíčkův CWG měl v ruce někdy loni v červnu :wink: , ale protože jsem netušil , že se dají sbírat (ubohá malá blbá lama) , poslal jsem ho dále do světa v další navštívené keši :smiley:

To je v klidu, já mám z června snubíky a májovce a taky tam nejsou :frowning:

ja mam kominickuv CWG uz asi pres rok, mozna i vice a porad v katalogu neni a asi nebude, protoze podle me neposlal JPA svuj CWG pro zarazeni.
A proto, nevymeni nekdo CWG? :wink:

Já klidně vyměním svůj CWG pokud by byl zájem…B)

Taktéž klidně poměním :stuck_out_tongue:

Můj CWG už v katalogu je, ale trvalo to asi 3 měsíce. Posílal tam vzorky přímo výrobce kde jsem je objednala. Spokojenost se servisem. Pořád jsem ho v katalogu marně hledala až mi přišly dva jiné kousky od autora katalogu i s vizitkama v obálce. A ejhle, už je tam :slight_smile:

PS: také klidně poměním…

Já bych se k výměně taky přidal :slight_smile:

Tak přijďte vyměnit do [cache]GC1DQ48[/cache] :smiley: (to není skrytá reklama … ;))