Můžeme vědět, co způsobilo výpadek serveru?
K tomuto dotazu se nejspis vyjadri nekdo kompetentni, ale pridam alespon odkaz na plzenske forum, kde se vypadek vysvetluje…
http://www.gc-plzen.net/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=368&pid=3728
Viděl jsem stránku hostéra. Tak tipuji nezaplacený hosting ?
Edit: Aha
No, jak jsem četl tu diskusi, tak je to asi jen další důsledek toho, že v každém článku na webu, v TV, v novinách a koneckonců i v návodu ke GPS, je odkaz na www.geocacing.cz …
Hosting uhrazený je. Bohužel se nás chce webhoster zbavit a tak hledáme adekvátní náhradu. Tímto bych chtěl varovat před isol.cz. Způsob jeho jednání s platícími zákazníky překračuje meze.
Chtěl bych také upozornit, že stávající poskytovatel hostingu podniká kroky bez předchozího varování. Takže pokud to tu zmizí bez předchozího upozornění. Tak zase zaúřadoval.
Ja temu teda moc nerozumim, ale pepa.z.pocernic piše na plzeňskym webu toto: "Jsou to (píp). Ani řádným způsobem nedoložili, jak k přetěžování došlo. A i jinak to byla pěkná banda amatérů. Kdybych to měl platit, tak k nim nejdu. Takže přátelé, isol.cz raději nebrat!" a tož sem těhotny tym abych tu veřejně položil otazku: "Když temu hosterovi nechceš platit, tož proč mu platiš?". Jinymi slovami - tu tvrdiš, že službu maš zaplacenu a jinde zase pišeš, že ju neni třeba platit. Fakt to nechapu. Ale myslim si svoje… :o
tim chci říct, že já osobně to neplatim, jen ho užívám a platí ho někdo jiný. Takže služba zaplacená je a já to neplatím. Fakt nechápu, proč na něco v jednom fóru reaguješ v jiném.
Reaguju bo reagovat chcu, ale hlavně bo se myslim, že reaguju na to cos tu napsal. Hodiš na mně to krs teho ban? B) Ale jinač, dik za vysvětleni. A představ se, že se mi zda rozumne. (To vysvětleni - ni ten cytovy vylev po tym
)
já mám už pár let hosting na anoweb.cz
jsou ochotní, když jsem měl problém, stačilo napsat mail, nebo zavolat a většinou mi vše operativně vyřešili.
platit se jim ale musí. ![]()
Chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s RSS? Používám na něj Seznam a po výpadnu přestalo fungovat. ![]()
Tak to jsme na tom stejně. Ani mně RSS nejede. Musíme být trpělivi, asi to bez přesunu webhostera nepůjde.
Oni jsou jeste webhostingy s omezenim na traffic? Ja hostuju ruzne spoustu projektu, vetsinu u Web4U nebo profiWh, ale tam uz zadne limity nejsou. jednoho casu nam tam bezel web s 5GB dennim trafikem a nevadilo jim to.
No, a co zkusit třeba kvalitního zahraničního webhostera, třeba http://www.hostmonster.com/ ? Chodím na minimálně jedny stránky, které jsou hostované na jejich serveru, a odezva do ČR je hodně dobrá. A zatím jsem nečetl ani jednu negativní kritiku.
Či pokud chcete zůstat v českých hájích a lesích, tak třeba http://www.cesky-hosting.cz/ , tam je jeden kamarád (www.carnero.cc) a je tam spokojený.
P.s. toto není reklama, nejsem nijak spojený s jakýmkoliv zmíněným webhosterem. Jenom chci pomoc nečemu, co mám rád.