vypadok geocaching.cz

Verejne diky nasmu Mr. One and Only adminovi Honzovi [Y], ktory sa dobrovolnicky venuje nasim strankam, ze odbural problem a stranky znovu ficia [H]

Hura, uz to zas funguje. Diky!! [:)]

Díky, už jsem začínal mít abstinenční příznaky [:P]

A v čem byl problém, jestli nejsem vlezlý. 

I já moc děkuji za obnovu kontaktu s ostatními kačery [;)]

Pravda..Velké díky Jendo a pochvala za celý náš team..Už jsem si to osahal a musím říct, že tyto stránky nemají chybu a jsme s nima naprosto nadšeni!!! Díky Minja [Y]

Take dekuji adminovi a uprimny obdiv k tomu, co delas pro nas vsechny!!! SPUZVA

Honzo, diky moc za to, ze to opet funguje!!

Nerad ale rikam, byl jsem nejakou dobu klidnejsi, kdyz to nefungovalo, aspon nebujely debaty na tema jestli ma byt cache takova, makova, nebo povidlova. ale to je jine vlakno.