Tak jsme se do toho okolo Vyskova letos tak pekne pustili (kesek narostlo jak hub po desti a nemyslim, ze by nektera byla spatna), ze jsme se rozhodli usporadat prvni EVENT! Je pro vsechny, kteri lovi v okoli Vyskova a predevsim pro geocacheri z naseho (byvaleho) okresu. Konat se bude 14.10.2006 v Besednim dome ve Vyskove. Na vsechny se moc tesime!
Dotaz pro vsechny co byli na eventu ve Vyskove: Chcete, aby byl event usporadan az na podzim(jako tradicni event rok co rok), nebo si myslite, ze byste to zvladli i na jare(tj. event ve Vyskove co pul rok)?
Ja si myslim, ze vyhlasena pravidelnost je uplne zbytecny bic, ktery na sebe sijete. Kdyz proste bude nalada (znate to: cas, energie a dalsi), tak nas pozvete. Kdyz ne, bude nam to lito, ale nikdo se na vas zlobit nebude. Uprimne receno - stejne si nemyslim, ze by si nekdo rezervoval cas na pul roku dopredu.
Pokud to bude tak vydařený event jako tento, klidně může být i dvakrát do roka.
Dost to také závisí, zda-li bude pořádat tradiční event Dape (tuším, že byl někdy koncem března). Nebylo by asi dobré mít dva 30 km vzdálené eventy třeba 14 dní po sobě.
Nejste vy na tom foru porad :-D!!!??? Tomu rikam rychlost odpovedi!!!
Hehe!
Vzhledem k tomu, že DaPe pořádání večírků nějak fláká :-)) tak klidně můžou být ve Vyškově i tři do roka. Kéž by se tak chtělo někomu pořádat eventy v Brně tak často jako v Praze (nedívejte se na mě :-)))
Možná by bylo vhodné vyhradit podzimní termín jako pravidelný a tradiční (pozor na ten freťácký bič :-)) a jaro ponechat na okolnostech. Bude-li chuť a nebude-li kolize s jiným eventem, tak Vyškov veeelmi rádi navštívíme. Samozřejmě to záleží především na vás, o dostatečný počet účastníků bych se rozhodně nebál.