Vytvoření cartridge

Přátelé a kamarádi. Nenajde se dobrá duše, která by mě naprogramovala cartridž? Tak nějak se s tím peru pěkně dlouho. Něco se mě již podařilo, ale je to patlanina. Nemám dost času se učit programování, ale zase je mi líto nedokončit nápad na wher. kešuli. O co se jedná bych napsal případným zájemcům (snad bude aspoň jeden). Jestli by se nějaký zájemce našel budu rád. Mohl bych třeba připravit nějaký polotovar, kde bych vytvořil zóny, nebo dodal jen texty s obrázky a scénář…
Díky

Už jsem to dělal pro několik lidí, takže proč ne ;), tedy pokud to nebude něco příliš časově náročného (mám před státnicemi a diplomkou, takže času není tolik, kolik bych si představoval :().
Takže ti s tím za určitých podmínek můžu pomoci - ty jsou:

  1. kompletní scénář, tj. která událost vyvolá co, např.: Když hráč přijde do zóny, pak vyvolej zprávu, následně deaktivuj zónu a přesuň předmět.
  2. s tím související dodání podkladů, tzn. obrázků, zaměření zón, jmen pro postavy, předměty, zóny atd.
  3. uvedení jako spoluautora na gc.com
  4. na wherigo.com nahraji cartridge sám - je to rychlejší pro následné updaty

Když tak se mi můžeš ozvat mailem, domluvíme se :slight_smile:

Díky moc, ozvu se ti na mail…