FF běhá perfektně. Bude někde i správa uživatelských bodů (jako je správa nálezů?), abych si je mohl (ty vlastní) stáhnout do oziho?
BTW. ty vlastní body mají nějaké mouchy při vytváření a editaci: Jednak bych zakázal vytvoření uživatelského bodu pokud člověk nemá zaškrtnuto zobrazení příslušných vrstev, nebo je naopak automaticky zobrazil (a zaškrtl v dialogu Vrsvy)l. A jednak tam občas zůstává bezprizorní bod od toho vytvoření (má souřadnice, nemá jméno a nechce zmizet dokud nereloaduju mapu).
Nicméně vím, že se to dalo čekat když používán fíčuru označenou "vývoj".
Pravym myšítkem a "Nastavit domov". A jestli se chceš vidět (a ostatní) tak ve Vrstvách zaškrtnout uživatele. Jinak někde se tu válí Pepovo návod k mapě.
P.S.: Odkaz na návod k mapě (ten co je tady ve fóru) by se mohl v mapě ukázat vedle "Ke stažení"…
Tak to je nemilé. Předělávat způsob ovládání se mi nechce.
edit: pokud někdo zjistí, jak programově vyvolat kontextové menu, tak to v opeře nějak udělám. Nedokumentovaná funkce showContextMenu, která by menu mohla možná zobrazit, ale vyžaduje nějaké parametry a zrovna nevím, jaké by měly být a bez nich nefachčí.
Nalezené mušky:
1.
Když bod nezaškrtnu jako veřejný a dám uložit, pak na něj kliknu, tak je zaškrtávátko "Veřejný" zaškrtnuté, při opětovném pokusu odškrtnout to udělá stejně tak.
Bublina s kontextovým menu je rozhozená - v dolní části je uříznutá, pak je tam chybějící pásek a pak je zakončení bubliny…
Prohlížeč: FF 2.0
Jinak musím říct, že tahle mapa dalekými kroky utíká té na GC.com…B)