Kto bol na evente v Telci, urcite pozna The Plank z Rakuska - na Igiho strankach je preklad textu eventu so zaujimavym nametom, ktory bude organizovany v zari vo Viedni.
http://www.bilak.sk/geocaching/chandelier_SK.htm
Celkom ma to laka, neprida sa niekto? :)))
Podla mna to nevyzera velmi zaujimavo, zaujimave bude, ak zistime, ze ide o velky rakusky event a spojime to s vycistenim Viedne.
Podla mna to nevyzera velmi zaujimavo, zaujimave bude, ak zistime, ze ide o velky rakusky event a spojime to s vycistenim Viedne.
cachovanie vo Viedni sa samozrejme rata do tej zaujimavosti
Kto bol na evente v Telci, urcite pozna The Plank z Rakuska - na Igiho strankach je preklad textu eventu so zaujimavym nametom, ktory bude organizovany v zari vo Viedni.
http://www.bilak.sk/geocaching/chandelier_SK.htm
Celkom ma to laka, neprida sa niekto? :)))
To je fakt smůla. Zrovna ten týden mám v září službu A to mám část toho slavného lustru (ovšem to mi došlo až teď).
Ivet, vymenim ho s Tebou za fazulku :)))
Kdepak, fazolku už si vyměnil za ten tvůj centropen na setkání. Onen slavný kousek bude umístěn v naší nové kešce, kterou uložíme (doufám) během prázdnin. Prostě takový malý bonusek pro FTF, takže budeš muset předběhnout všechny Tabáčky, Dorcadiony a tak
Onen slavný kousek bude umístěn v naší nové kešce, kterou uložíme (doufám) během prázdnin. Prostě takový malý bonusek pro FTF, takže budeš muset předběhnout všechny Tabáčky, Dorcadiony a tak
Az z teto konverzace mi doslo, ze my patrne take jsme majiteli kousku slavneho lustru, takze muzeme Samanovi prenechat :)))
hm, teraz zacinam uvazovat, ci nahodou ten kusok, co mi visi doma na silone na okne, nepochadza z toho lustra :))) a tusim ze aj hej :))))
hm, teraz zacinam uvazovat, ci nahodou ten kusok, co mi visi doma na silone na okne, nepochadza z toho lustra :))) a tusim ze aj hej :))))
Sakrys, tak on to unikátni diamant tedy nebude