VYZVA

Mam napad.

Na buduci tyzden v sobotu bude v Prahe geoevent.

Co keby prisli vsetci ludia, ktori vo forach vyvolavaju spory a dohodli sa tam osobne?

V poslednom case mam na mysli najma:

Ja a Juro ( :-)) ja uz pokracovat nebudem)

Hajtra (a Pitr) vs Jarry

Pitr vs Haggaeus (a dalsi)

Howadoor vs cely svet

a dalej vsetci diskuteri, ktorych dokaze rozvasnit tema:

dodrziavanie pravidiel vo vseobecnosti

jedlo v kesi

ceska kes so zadanim v nemcine

nenavidim XY a chcem aby to vedelo cele forum

komunisti

fasisti

Som zvedavy, ci niekto dokaze niektore vety v tychto forach povedat druhemu aj do oci.

Klidne otevrene vystoupim proti komunistum, nekterym prisnym pohledum Haggaea a proti vsem keskam na uzemi CR bez CZ zadani… A take samozrejme proti howadoorovi, ale to myslim nema vubec cenu resit… :wink:

Tebe sa nepacia moje cache s SK zadanim :slight_smile: ? Vyzyvam Ta na geopive na ferovku :)))

No… Ty jsou jeste snesitelne v ramci tolerance… :wink:

Rád bych se zůčastnil,ale Prahu mám trochu z ruky a s tím co je tu o mě napsáno už stejně nic neudělám…