Mam napad.
Na buduci tyzden v sobotu bude v Prahe geoevent.
Co keby prisli vsetci ludia, ktori vo forach vyvolavaju spory a dohodli sa tam osobne?
V poslednom case mam na mysli najma:
Ja a Juro ( :-)) ja uz pokracovat nebudem)
Hajtra (a Pitr) vs Jarry
Pitr vs Haggaeus (a dalsi)
Howadoor vs cely svet
a dalej vsetci diskuteri, ktorych dokaze rozvasnit tema:
dodrziavanie pravidiel vo vseobecnosti
jedlo v kesi
ceska kes so zadanim v nemcine
nenavidim XY a chcem aby to vedelo cele forum
komunisti
fasisti
Som zvedavy, ci niekto dokaze niektore vety v tychto forach povedat druhemu aj do oci.