Vzkaz v lahvi #1 - mimo provoz

Tak zvolené technické resení se ukázalo jako nedostacující i na této lahvi. No jo, podcenovat zivly se nevyplácí.

Oprava by mela probehnout prístí víkend, az se vrátí pan Méda z Francie a bude moci zapojit své svaly [:)]. V soucasné dobe tam sice láhev je, ale to se muze velice rychle zmenit, takze doporucujeme radsi pockat.

Omlouváme se za zpusobené problémy (chybami se člověk učí…)

Tak jsem místo Márových svalů použila své čáry a nějaké to nářadí a keška je opět v provozu [;)] Přejeme úspěšný lov.