Podívejte se na video na odkaze:
http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=25.08.2007&238m=d&238p=TNOVINY&238v=113756
Že by byli první? ![]()
Podívejte se na video na odkaze:
http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=25.08.2007&238m=d&238p=TNOVINY&238v=113756
Že by byli první? ![]()
Tohle se tam dělá často, je to kousek od meho bydliště ![]()
Ještě se slaví silvestr ![]()
Jednou sem tam byl, je to dobrej masakr, ale to rano je vždycky horší :D:D:D
Milancerovi sa podaril skvely ulovok
(kosatky):

A je to tady, objevil se i "nezavisly" report. Bohuzel, tohle nejsou recesisti. Poradne se drzte, at nespadnete ze zidle…
no humus… inac ukazoval som kamosovi fotky a v tom typkovi co je v logu na fotke napr. v mojom logu rozpoznal hlavneho hrdinu dokumentarneho filmu Kupredu leva, kupredu prava.
Pár fotek co jsme nafotili na ceste na Geoblaznoviny ![]()
Mno, židle mě udržela.
Každopádně, asi by vážně přijeli ze cvokárny, kdyby jste se s nimi pomíchali ![]()
Na filmu "Kupředu levá, kupředu pravá" jsem byl s kámošem, který je bývalým spolužákem tohoto psího penisu z tvých fotek a dozvěděl jsem se, že vlastně není tak špatný jak vypadá, protože to s tím komunismem nemyslí až tak vážně jako někteří ostatní z toho filmu, že je to jen obyčejná lidská svině která ráda parazituje na ostatních, somruje pivo, ganju, cigára apod. a celý svůj život jen tak zevluje. Pro něj je členství v mladých komouších jediná záchrana, jinak by asi chcípnul hlady.
Ale no tak, zkus to trošku upravit.
upraveno, ale za svým označením toho pána si stojím