Vzpomínka na Geobláznoviny

Podívejte se na video na odkaze:
http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=25.08.2007&238m=d&238p=TNOVINY&238v=113756

Že by byli první? :wink:

Tohle se tam dělá často, je to kousek od meho bydliště :slight_smile:
Ještě se slaví silvestr :smiley:
Jednou sem tam byl, je to dobrej masakr, ale to rano je vždycky horší :D:D:D

Milancerovi sa podaril skvely ulovok :smiley: (kosatky):

A je to tady, objevil se i "nezavisly" report. Bohuzel, tohle nejsou recesisti. Poradne se drzte, at nespadnete ze zidle…

no humus… inac ukazoval som kamosovi fotky a v tom typkovi co je v logu na fotke napr. v mojom logu rozpoznal hlavneho hrdinu dokumentarneho filmu Kupredu leva, kupredu prava.

Pár fotek co jsme nafotili na ceste na Geoblaznoviny :smiley:

http://cztweety.rajce.idnes.cz/Geoblaznoviny/

Mno, židle mě udržela.
Každopádně, asi by vážně přijeli ze cvokárny, kdyby jste se s nimi pomíchali :wink:

Na filmu "Kupředu levá, kupředu pravá" jsem byl s kámošem, který je bývalým spolužákem tohoto psího penisu z tvých fotek a dozvěděl jsem se, že vlastně není tak špatný jak vypadá, protože to s tím komunismem nemyslí až tak vážně jako někteří ostatní z toho filmu, že je to jen obyčejná lidská svině která ráda parazituje na ostatních, somruje pivo, ganju, cigára apod. a celý svůj život jen tak zevluje. Pro něj je členství v mladých komouších jediná záchrana, jinak by asi chcípnul hlady.

Ale no tak, zkus to trošku upravit.

upraveno, ale za svým označením toho pána si stojím