WAP

Nejsem az tak zkusena s WAPem na mobilu, ale mel by fungovat. Funguje Eurotel-live. Ale kdyz zadam gc.cz, tak mi to pise chybu…nevite nekdo cim to je??? Myslim, ze by mi to dost usnadnilo praci… Diky

Tak vypada to hezky…ale moc mi to nepomohlo… :slight_smile:

portal operatora vetsinou funguje i bez placeni wapu. co treba http://seznam.cz?

Ja to naposledy zkousel tak pred rokem a taky to neslo. Presneji do fora jsem se taky dostal, ale vyhledat blizke nebo ostatne jakekoliv kese neslo. Porad hlasil nejake chyby, co to uz nevim. Tak jsem se na to vykaslal. Těd nevim, ale asi to je porad stejne.

A nepomuze napriklad do mobilu misto “gc.cz” zadat “http://wap.geocaching.cz” ???

Mne to teda kdysi pomohlo :slight_smile:

Ja mam nastaveno:http//geocaching.cz/wap a jsem na gc.cz, pak mam rtr.ca/geo a jsem na gc.com. Pomuze to?

SUPER! Slava, konecne znam to spravne zadani adresy! Zkousela sem to davat vsude ten “wap”, ale za lomitko me to nenapadlo. Moc diky…

I když… jeden dotaz k tématu bych taky měl… WAP stránky geocaching.cz mi fungují od všech poskytovatelů a na různých mobilech, kromě jediné kombinace: S55 a Eurotel. Což nechápu.

Pokud se snažím připojit WAPem konkrétně sem, tak úvodní stránka wap.geocaching.cz se mi na mobilu načte a zobrazí vždy, ale pak při vybrání jakéhokoliv dalšího odkazu dostanu hlášku “Your request for a service could not be fulfilled. Please try again or contact your operator if the problem persist.”

Tryagajnění není nic platné a kontaktovat operátora je asi taky blbost, když ostatní WAP stránky jiných serverů fungují bez problemů. Tak se ptám, zda náhodou přeci jen nemůže být nějaký zakopaný GCDOG na geocaching.cz/wap

Stačí vložit do S55 SIM Vodafone a problém zmizí, taktéž Eurotel na jiném mobilu problém nezpůsobuje.

Mam stejnou “tatranku” jako Honza a a SIMku Eurotelu a vse bez problemu :wink:

Hmm, takze ted sem zjistila dalsi problem…je to pravda…at zkousim cokoliv tak se take nedostanu dal jak na gc.cz a pak proste stejna hlaska… Jineho operatora sem nezkousela a stejne by mi to bylo na neodblokovanem telefonu jedno…hmm,tak sem zase tak kde sem byla…

Ha! Takže se potvrdilo, že si nevymýšlím, chová se nám to stejně. Mně to takhle zlobí už od mých geozačátků, takže na celý inet wapuju přes Eurotel ale jen na geocaching.cz jsem nucen přes Vodafone. :slight_smile:

Ale radost z toho nemám… To abych zahodil S55ku a sháněl další mobil :-/

Ja mam smasung X100…a ani tuk…

Ericsson T39m taky ani Ň.

Taky mam nastaveno:http//geocaching.cz/wap a jsem na gc.cz, pak mam rtr.ca/geo a jsem na gc.com. Navíc jsem začal používat ve svém C75 javu OPERA MINI - internetovskej prohlížeč (oproti 0,7Kč WAPu cena 0,06Kč za přenos dat GPRS) a sem nadšenej. A dneska opět něco nového “http://www.mobilfiesta.cz/?mapy” - chodí mi to fšechno jako víno i za rozumnej peníz. ZKUSTE TO TAKY.

Tak jsem si konecne nastvil WAP, dostanu se na GC.cz, i dal, ale kdyz si chci zobrazit detaily ke kesi (treba napovedu a tak) tak mi to kixne. Tak se mi nabizi otazka, jestli to jde, a nebo muzu dostat jen zakladni strucny udaj o kesi?

zkousela sem to i s jinou Eurotelackou simkou a taky nic… ach jo.

Ta nastaveni, jak jsem ti psal vyse mi chodi s Sony Ericsson Z600 a u T-Mobile. Nevim, jakeho operatora pouziva PlachaS Team, tem to chodi taky.

Už dlouho používám GO EUROTEL.