WAV #1100

[center]:o[color=blue]Zase další stovečka, no to je jízda. Neříkal tady někdo, že zvolní v GC a začne posilovat?:D:D
No jo, sliby chyby. A dobře tak, když to pořád baví, že!?![/color][/center]

[color=blue][center]G R A T U L U J E M E !!
(jedenáctka je naše šťastné číslo, takže 100x!)[/center][/color]

To je jízda ! Vláďo, jsi skutečně přesvědčen o tom, že zvolníš ? Co by si počala BrnoMafia bez silné středomoravské podpory. Blahopřejeme a nechť šipka Tvé kroky vede vždy neomylně k cíli. Zdraví D+H

Haha a to jsem myslel, že jsi nemocný…:slight_smile: Takhle sbírat i na marodce! Gratuluju!

Gratulace, jen tak dál :slight_smile: Některých závislostí se prostě nelze zbavit jen tak najednou, že? :wink:

[color=blue]Kdepak nemocný, to si jen potřeboval naplánovat trasy na víkendový útok na další stovku :o;). Jak je vidět, prospělo mu to…:D.
Blahopřejeme![/color]

Moc gratulujeme, prejeme spoustu peknych zazitku pri dalsim hledani krabicek.:slight_smile:

Přeji hodně radosti a pevné zdraví.