[center]:o[color=blue]Zase další stovečka, no to je jízda. Neříkal tady někdo, že zvolní v GC a začne posilovat?:D:D
No jo, sliby chyby. A dobře tak, když to pořád baví, že!?![/color][/center]
[color=blue][center]G R A T U L U J E M E !!
(jedenáctka je naše šťastné číslo, takže 100x!)[/center][/color]
To je jízda ! Vláďo, jsi skutečně přesvědčen o tom, že zvolníš ? Co by si počala BrnoMafia bez silné středomoravské podpory. Blahopřejeme a nechť šipka Tvé kroky vede vždy neomylně k cíli. Zdraví D+H
[color=blue]Kdepak nemocný, to si jen potřeboval naplánovat trasy na víkendový útok na další stovku :o;). Jak je vidět, prospělo mu to…:D.
Blahopřejeme![/color]